Gresowe megaformaty to jeden z najciekawszych sposobów na wykończenie modnych, nowoczesnych wnętrz. Dziś, dzięki rozszerzeniu kolekcji Concrete, która do tej pory oferowała slaby o wymiarach 160×320 cm, projektowanie zyskuje zupełnie nowy wymiar – dosłownie i w przenośni! Oferta płytek firmy Cerrad inspirowanych strukturą betonu, jest już dostępna w szerokiej gamie multiformatów.

Kompozycja „total look” opiera się na swoistej zgodności kompozycyjnej, podyktowanej barwą, motywem przewodnim lub spójnością materiałów wykończeniowych. Projektując wnętrze „w pełni kompletne” musimy więc połączyć wiele elementów, które nie tylko doskonale do siebie pasują, ale uzupełniają się, tworząc harmonijną całość. Z myślą o takich przestrzeniach, Cerrad wprowadza do oferty bogatą gamę multiformatów z kolekcji Concrete. Płyty prasowane są w formacie 160×480 cm i cięte przed wypałem, co daje niezwykle dużą elastyczność w zakresie kreowania ich docelowych wymiarów. Uzyskane w ten sposób warianty rozszerzą kolekcję, oddając do dyspozycji Klientów znacznie bogatszy wachlarz produktów.

Płytki w czterech odsłonach kolorystycznych – gris, grafit, antracyt oraz nowy odcień beige, w wykończeniu matowym oraz dostępne są od teraz aż w ośmiu nowych rozmiarach: 60×60 cm, 80×80 cm, 60×120 cm, 80×160 cm, 120×120 cm, 120×240 cm, 120×270 cm oraz w postaci modnej mozaiki. Co więcej, producent zadbał o uzupełnienie kolekcji o komplementarne stopnice i cokoły. Kolekcja Concrete marki ULTIME to synonim nowoczesności i elegancji, która z powodzeniem stworzy minimalistyczne wnętrze w klimacie ‘total look’, ale również futurystyczną aranżację z mocnym, barwnym akcentem w tle. Niezależnie od tego, czy postawimy na jeden format, czy zagramy obrazem złożonym z różnych elementów, płytki Concrete doskonale uzupełnią stylowy salon, nowoczesną kuchnię czy modną łazienkę – bez baw o kompozycyjną nudę i aranżacyjne schematy!

facebook Google plus youtube